ברוכים הבאים אל NetBeans ואל www.netbeans.org

שלום וברוכים הבאים לבית של NetBeans - Open Source Java IDE.

מהו NetBeans?

NetBeans הוא פרויקט קוד פתוח בעל בסיס משתמשים גדול מאוד, קהילה הולכת וגדלה ויותר מ-100 שותפים (וזו רק ההתחלה!) ברחבי העולם. Sun Microsystems הקימה את פרויקט הקוד הפתוח NetBeans ביוני 2000 וממשיכה להיות נותנת החסות העיקרית של הפרויקט.

כיום קיימים שני מוצרים: NetBeans IDE ו-NetBeans Platform.

NetBeans IDE הוא סביבת פיתוח - כלי המיועד למתכנתים, לכתיבה, ביצוע קומפילציה, בדיקה, איתור באגים, אפיון ופריסה של תוכניות. המוצר כתוב בשפת Java - אולם יכול לתמוך בכל שפת תכנות. בנוסף, קיים מספר עצום של מודולים להרחבת ה- NetBeans IDE. NetBeans IDE הוא מוצר המסופק בחינם, ללא הגבלות על אופן השימוש בו.

בנוסף, קיים ה- NetBeans Platform; תשתית מודולרית הניתנת להרחבה, המשמשת כבסיס ליצירת יישומי שולחן עבודה רבי-עוצמה. שותפי ISV מספקים plug-ins בעלי ערך מוסף, המשתלבים בקלות בפלטפורמה והיכולים לשמש גם לפיתוח כלים ופתרונות משלהם.

שני המוצרים הם מוצרי קוד פתוח וחופשיים לשימוש מסחרי ולא מסחרי. קוד המקור זמין לשימוש חוזר בכפוף ל- Common Development and Distribution License (CDDL).

מהו netbeans.org?

netbeans.org הוא הבית של קהילת הקוד הפתוח של NetBeans - אנשים המסורים לבניית IDE ברמה עולמית.. netbeans.org מאפשר למשתמשים מיותר מ-160 מדינות ברחבי העולם להתחבר למשאבים ולאנשים הקשורים ל- NetBeans. כאן ניתן להוריד את הגרסאות העדכניות של NetBeans, להציג תיעוד תמיכה מקוון, להרחיב את הידע האישי שלך ב-Java, לעקוב אחרי החדשות, להצטרף לרשימת דיוור, לתרום קוד, ללמוד על האנשים המעורבים בפרויקט, ליצור קשרים ועוד.

הצטרפות לקהילת NetBeans

הצטרף לצוות של NetBeans ועזור לשפר את NetBeans עוד יותר. באמצעות הרשמה, תתרום ישירות להצלחה של NetBeans ובתמורה אנו נעדכן אותך בחדשות האחרונות הקשורות לפרויקט NetBeans. השתמש בתיבת הרישום בחלק הימני העליון של דף זה - בחר שם משתמש והצטרף!

להישאר מעודכן

NetBeans מציע מגוון רשימות דיוור כדי להתאים לרמת העניין שלך ולפשט את התקשורת בין משתמשי NetBeans. לקבלת מידע נוסף על רשימות הדיוור של NetBeans, עיין בדף רשימת הדיוור של NetBeans בכתובת https://netbeans.org/community/lists/index.html.

קישורים מהירים:

  • הכרזות: הירשם ל-
  • ידעונים של NetBeans: הירשם לשבועון או לירחון
  • דבר עם משתמשי NB אחרים, החלף טיפים וטריקים: הירשם ל-
  • מידע נוסף על רשימות דיוור אלה ואחרות זמין כאן.

הורדת NetBeans!

הורד את הגרסה האחרונה של NetBeans IDE.

אם אתה מעוניין לבנות יישום מעל פלטפורמת NetBeans Platform, כל הדרוש לך להתחלת בנייה בפלטפורמת NetBeans כלול ב-IDE, לרבות הפלטפורמה עצמה וכלים לפיתוח מודולים. אם יש כבר ברשותך את ה-IDE, אינך צריך להוריד את הפלטפורמה בנפרד.

הצטרף אל netbeans.org!

הצטרף לפרויקט NetBeans והיה חלק מהקהילה שבונה IDE ברמה עולמית.

Join the NetBeans Project

 

הורדות

 

בוא לקחת חלק!

NetBeans הוא פרויקט קוד פתוח שבו השתתפותך ועזרתך מתקבלות בברכה! קיימות דרכים רבות לתרום: עזור להשיב לשאלות משתמשים ברשימת הדיוור, תרגם את ה-IDE או את תוכנו של אתר האינטרנט לשפתך, עזור לנו לבדוק אותו, ואחרון אחרון חביב...תרום קוד כדי להפוך את ה-IDE לענק!